Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kumode

Chilim

Kumode "Chilim by Mirko Di Matteo" ir mēbeļu līnija, kas izveidota ar atkārtoti uzstādītiem 80 gadus veciem vintage paklājiem no Bosnijas. Šie oriģinālie mēbeļu gabali ir unikāli (katrs gabals ir atšķirīgs), videi draudzīgi (izgatavoti no pārstrādātiem vintage paklājiem) un sociāli atbildīgi (saglabājiet veco audēju tradīcijas). Apvienojot paklājus ar “metāla korpusa metāla izstrādājumiem” (kā ierāmējumus), mēs esam izveidojuši neiznīcināmus gabalus, kas praktiski uz visiem laikiem saglabās citādi zaudētos vintage paklājus kā funkcionālos displeja priekšmetus mūsu mājās.

Projekta nosaukums : Chilim, Dizaineru vārds : Matteo Mirko Cetinski, Klienta vārds : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim Kumode

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.