Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tehnoloģiju Banka

Absa

Tehnoloģiju Banka allen international tika lūgts izveidot novatorisku “Laboratorijas” filiāli Clearwater Mall Johanesburgā. ABSA vēlējās izmantot filiāli kā testa laboratoriju, lai izstrādātu inovatīvus produktus un procesus pirms to ieviešanas visā tīklā. Jaunā “Lab” filiāle koncentrēsies uz prototipa tehnoloģiju, lai radītu klientiem interaktīvāku vidi un pārbaudītu jaunus banku darbības veidus. Izveidojot dažādus klientu braucienus ekskluzīvajai bankai, mazumtirdzniecības konsultantiem un intensīvas transakcijas bankām, mēs varējām piedāvāt uz klientiem vairāk orientētu filiāles koncepciju.

Projekta nosaukums : Absa, Dizaineru vārds : Allen International, Klienta vārds : allen international.

Absa Tehnoloģiju Banka

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.