Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Banka Hq Filiāle

DBS HQ

Banka Hq Filiāle allen international īss bija ieviest visjaunākās banku tehnoloģijas, lai uzlabotu un uzlabotu klientu pieredzi filiālē viņu jaunajā galvenajā birojā Marina Bay Financial Center Tower, Singapūrā. Iegūtajā mazumtirdzniecības bankas dizainā tiek izmantota kustībai jutīga interaktīva digitālā sagaidīšanas siena, ātras degvielas uzpildes stacijas ātriem darījumiem un kases palīgvienību uzstādīšana daļēji privātajās konsultāciju podi. Filiālē ietilpst arī 300 sēdvietu auditorija un pirmā filiāles televīzijas studija Channel News Asia. Īpašas atpūtas telpas fo

Projekta nosaukums : DBS HQ, Dizaineru vārds : Allen International, Klienta vārds : allen international.

DBS HQ Banka Hq Filiāle

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.