Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rotaļlieta

Movable wooden animals

Rotaļlieta Dzīvnieku rotaļlietas ar daudzveidību pārvietojas dažādos veidos, vienkārši, bet jautri. Abstraktas dzīvnieku formas absorbē bērnus, lai iedomāties. Grupā ir 5 dzīvnieki: cūka, pīle, žirafe, gliemezis un dinozaurs. Pīles galva pārvietojas no labās uz kreiso pusi, kad jūs to paņemat no galda, šķiet, ka jums saka “NĒ”; Žirafes galva var pārvietoties no augšas un uz leju; Cūkas deguns, gliemežu un dinozauru galvas pārvietojas no iekšpuses uz āru, kad pagriežat astes. Visas kustības liek cilvēkiem smaidīt un mudina bērnus rotaļāties dažādos veidos, piemēram, velkot, stumjot, pagriežot utt.

Projekta nosaukums : Movable wooden animals, Dizaineru vārds : Sha Yang, Klienta vārds : Shayang Design Studio.

Movable wooden animals Rotaļlieta

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.