Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Hi-Fi Disks

Calliope

Hi-Fi Disks Hi-Fi pagrieziena galda galvenais mērķis ir no jauna radīt tīrākās un nepiesārņotās skaņas. šī skaņas būtība ir gan šī dizaina gals, gan jēdziens. Šis skaisti izstrādātais izstrādājums ir skaņas skulptūra, kas atkārto skaņu. Kā pagrieziena galds tas ir viens no labākajiem pieejamajiem Hi-Fi griezuļiem, un šo nepārspējamo sniegumu gan norāda, gan pastiprina tā unikālā forma un dizaina aspekti; pievienošanās formai un funkcijai garīgā savienībā, lai iemiesotu Calliope pagrieziena galdu.

Projekta nosaukums : Calliope, Dizaineru vārds : Deniz Karasahin, Klienta vārds : Calliope Audio.

Calliope Hi-Fi Disks

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.