Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

Catena

Kafijas Galdiņš Kafijas galdiņš sastāvēja no četriem blakus galdiem. Neparasts sānu galdiņu izvietojums veido kafijas galda L formu, kas ir oriģināla forma kafijas galdiņiem. Lai izmantotu galdus kā kafijas vai sānu galdiņu, nav jāpieliek īpašas pūles, tikai sānu galdi ir jānovieto kopā L formā. Katra sānu galda nesošie elementi tiek veidoti, izmantojot dažādas vienas un tās pašas formas kombinācijas. Šī vienkāršā forma, taisnstūris ar apļveida malu, ir arī katras kafijas galdiņa puses forma, tāpēc katra sānu galda un kafejnīcas galda forma ir atšķirīga, bet saistīta.

Projekta nosaukums : Catena, Dizaineru vārds : Ayça Sevinç Tatlı, Klienta vārds : .

Catena Kafijas Galdiņš

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.