Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iepakojuma Dizains

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Iepakojuma Dizains Projekta mērķis bija radīt pilnīgi jaunu iespaidu ar esošo produktu iepakojumu, kas manam klientam nebija nekāds iespaids. Šis ir pirmais produkts, ko INNOTIVO jebkad ir darījis, mans klients gaidīja, ka mans dizains nākotnē izvirzīs etalonu nākamajiem izstrādājumiem, un šī izstrādājuma iepakojums ir veiksmīgi izpildījis "INNOTIVO" dizaina veidu, futūristisku un spēcīgu vizuālo ietekmi.

Projekta nosaukums : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Dizaineru vārds : Jeffery Yap ®, Klienta vārds : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Iepakojuma Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.