Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds

cocktail

Galds Dizains ir melns kokteiļu galds ar interesantām ēnām, kas atstaro galda melno krāsu. Tas ir mūžīgs dizains, kas būs piemērots daudziem stiliem. Artifakti var tikt parādīti dažādos līmeņos zemāk, lai mainītu galda izskatu, vienlaikus saglabājot galda virsmu skaidru. Galds ir KD naudas un nēsāšanas noformējums: iegādājieties, atnesiet mājās un viegli samontējams ikviens. Dizains ir skaists, interesants aplūkot, bet nav uzbāzīgs. Kokteiļu galdi parasti atrodas aktivitātes centrā, bet tiem nevajadzētu kļūt par uzmanības centru - šis galds tieši to arī izpilda

Projekta nosaukums : cocktail, Dizaineru vārds : Mario J Lotti, Klienta vārds : Mario J Lotti Architecture, PC.

cocktail Galds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.