Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Transporta Iepakojums

The Cube

Transporta Iepakojums Mūsu paraksta produkts Cube ir atvērta arhitektūras kastu sistēma, kas ir patentēta graujoša tehnoloģija iepakojuma nozarē; Tas ir vienīgais tirgus risinājums, kas paredzēts, sākot no produktu iekraušanas ražotāju ražošanas līnijas beigās līdz piegādes kravas automašīnai un tieši līdz mazumtirgotāju tirdzniecības vietai vai arī daudzu dažādu nozaru izplatītājiem, samazinot iesaiņojuma daudzumu un novēršot izmaksu slāņus. . Tas bija pirmais iepakojuma dizains, kas atbilda Walmart vides un ISTA testēšanas direktīvām.

Projekta nosaukums : The Cube, Dizaineru vārds : Luis Felipe Rego, Klienta vārds : Smart Packaging Systems.

The Cube Transporta Iepakojums

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.