Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Juvelierizstrādājumi

Poseidon

Juvelierizstrādājumi Rotas, kuras es izstrādāju, izsaka manas jūtas. Tas pārstāv mani kā mākslinieku, dizaineri un arī kā cilvēku. Sliekšnis Poseidona izveidošanai tika uzstādīts manas dzīves tumšākajās stundās, kad jutos nobijies, ievainojams un man bija nepieciešama aizsardzība. Pirmkārt, es izstrādāju šo kolekciju izmantošanai pašaizsardzībā. Kaut arī šis jēdziens visā projektā ir izbalējis, tas joprojām pastāv. Poseidons (jūras dievs un grieķu mitoloģijā sauktā zemestrīce “Zeme-kratītājs”) ir mana pirmā oficiālā kolekcija, kas paredzēta spēcīgām sievietēm, lai radītu valkātājam spēka un pārliecības sajūtu.

Projekta nosaukums : Poseidon, Dizaineru vārds : Samira Mazloom, Klienta vārds : samirajewellery.

Poseidon Juvelierizstrādājumi

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.