Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārveidojami Krēsli Un Kafijas Galdiņš

Sensei

Pārveidojami Krēsli Un Kafijas Galdiņš Sensei krēslu / kafejnīcu galds ir mēbele, kas, tāpat kā vairums manu darbu, sākas ar jaunu veidu atrašanu, kā izmantot mazas telpas, izmantojot ģeometriskus nejaušus rasējumus. Šī projekta stils ir norādīts minimālismā, kur mums nav izliekumu, bet tā vietā mums ir līnijas, plaknes un neitrālas krāsas, piemēram, melnā un baltā. Krēsli, novietoti horizontāli un savienoti ar atzveltnēm, dod mums kafejnīcas galdu. Galda vidējā daļa (kur atzveltnes ir saliktas kopā) ir pārsteidzoši spēcīga, un to var apsēdināt uz vidus, pat nepakustinot galdu.

Projekta nosaukums : Sensei, Dizaineru vārds : Claudio Sibille, Klienta vārds : Sibille.

Sensei Pārveidojami Krēsli Un Kafijas Galdiņš

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.