Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Led-Spotlight

Stratas.02

Led-Spotlight Sliežu ceļa montāžai paredzēts gaismas diodes starmeši, kas īpaši izstrādāti Xicato XSM Artist Series LED modulim (labākais krāsu atveidošanas LED savā klasē). Lieliski piemērots mākslas darbu un interjera apgaismošanai, tīra estētika un kompakts kopējais izmērs. Stratas.02 tiek piegādāts standarta komplektācijā ar 3 maināmiem atstarotājiem (vietas 20˚, vidējs 40˚, plūdi 60˚) un šūnveida pretatspīduma žalūziju.

Projekta nosaukums : Stratas.02, Dizaineru vārds : Christian Schneider-Moll, Klienta vārds : .

Stratas.02 Led-Spotlight

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.