Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vīna Izmēģināšanas Iekārta

Grapevine House

Vīna Izmēģināšanas Iekārta Vīnogu nams abstraktas vīnogas veidā, kas gandrīz nav pieejama par vīna dārzu. Viņa galvenais balstošais elements, ko ģenerē digitāli izgatavota kolonna, atspoguļo vecās vīnogu saknes piemiņu. Vīnogu mājas nama nepārtrauktā stikla priekšpuse ir atvērta visos virzienos un dod iespēju tūlītēju vīna dārza ainavas pieredzi. Šādi būtu jāpiešķir visu pārbaudāmo vīnu vizuālais garšas uzlabojums.

Projekta nosaukums : Grapevine House, Dizaineru vārds : Peter Stasek, Klienta vārds : Winemaker Association.

Grapevine House Vīna Izmēģināšanas Iekārta

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.