Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
40 Gadus Vecs Biroja Bloks

780 Tianshan Road, Shanghai

40 Gadus Vecs Biroja Bloks Šajā 40 gadus vecajā ēkā oriģinālie elementi, piemēram, logu rāmji un kāpņu rokturi, tiek turēti un pārkrāsoti, lai bālās laika pēdas mierīgi pastāstītu stāstu. Klients specializējas pazemes komunālo pakalpojumu atklāšanas pakalpojumos. Uzņēmuma filozofija ir “redzēt neredzamo”, tāpēc moderns un minimāls centrālais koridors ir īpaši izveidots, lai glīti noklusētu telpas, bet smalki atklājot to durvis. Ēkas garumā jūs varat redzēt nostalģisku atmosfēru, mūsdienīgu funkcionalitāti un Ķīnas šiku, kas tiek izmantoti, lai saglabātu, kā arī atdzīvinātu šo vēsturisko vietu.

Projekta nosaukums : 780 Tianshan Road, Shanghai, Dizaineru vārds : Lam Wai Ming, Klienta vārds : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai 40 Gadus Vecs Biroja Bloks

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.