Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Digitālie Vārti

National Bank of Greece's i-bank

Digitālie Vārti Koncepcijas veikals, kurā atrodas un sniedz norādes par tiešsaistes, mobilo un telefona banku piedāvājumiem. Kontrabandas nav - tā vietā klienti ikdienas veikalā izmanto, piemēram, veikala datorus. pasūtījumu sastādīšana un paziņojumu skatīšana ar veikala 4 cilvēku komandas atbalstu. NBG lietotne ir pieejama planšetdatoros iPad un iPhones centrālajos “Lielo ideju” stendos, privātās kabīnes var izmantot interneta un tālruņu bankomātiem, bet interaktīvās zonas skārienekrāni ļauj apmeklētājiem piekļūt banku pakalpojumiem un spēlēt spēles.

Projekta nosaukums : National Bank of Greece's i-bank , Dizaineru vārds : Allen International, Klienta vārds : allen international.

National Bank of Greece's i-bank  Digitālie Vārti

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.