Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Identitāte, Zīmola Veidošanas Stratēģijas

babyfirst

Zīmola Identitāte, Zīmola Veidošanas Stratēģijas kopuzņēmums starp ārvalstu un ķīniešu organizācijām, kas mazumtirdzniecībā piegādā augstākās klases importētus bērnu kopšanas līdzekļus kontinentālās Ķīnas tirgū. dizains vienlaidus apvieno rietumu un ķīniešu, mūsdienu un tradicionālos, kulturāli un sabiedriski nozīmīgos elementus. Tā ir ķīniešu tradīcija, kad jaundzimušie tiek sapludināti sarkanā audumā vai drēbēs, lai panāktu zīdainim veiksmi (sarkana ir laimes krāsa). māneklis ir atpazīstams rietumu. šis dizains norāda uz centieniem pēc modernitātes, vienlaikus ievērojot tradīcijas. mēs arī uztveram, kā bērni tiek vērtēti, ņemot vērā “viena bērna” politiku Ķīnā.

Projekta nosaukums : babyfirst, Dizaineru vārds : brian LAU lilian CHAN, Klienta vārds : .

babyfirst Zīmola Identitāte, Zīmola Veidošanas Stratēģijas

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.