Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apgaismojums

Claire de Lune Chandelier

Apgaismojums Dekoratīvs, apgaismojums, pārdots plakanā iepakojumā, iesaiņots atkārtoti lietojamā somā. Es piedāvāju grandioza, grezna, kultivēta produkta versiju par pieņemamu cenu, kas attēlo pagātnes laikmetu - baroka / rokoko, izgatavotu no mūsdienīga materiāla. Šī tēma ir mūžīga. Tajā pašā laikā Klēra de Lune lustra savā dīvainajā atmosfērā sniedz mazliet humora. (Montāžas instrukcijas tiek piegādātas uz papīra, kā arī CD-Beta). Ideja padarīt to par vienkāršu iepakojumu bija darīt manu ieguldījumu CO2 izmešu samazināšanā, kā arī iesaistīt galapatērētāju savas puses apzinātā procesā, lai tas ietekmētu mūsu vidi.

Projekta nosaukums : Claire de Lune Chandelier, Dizaineru vārds : Claire Requa, Klienta vārds : Brand: Claire de Lune Chandelier.

Claire de Lune Chandelier Apgaismojums

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.