Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kumode

Furniture of positive emotions

Kumode Tas ir kumode kumode, kas sastāv no diviem dažādiem izstrādājumiem - kumodes ar durvīm un kumodes ar atvilktnēm. Neparastās durvis ļāva kumodei pilnībā darboties, un durvju atvēršana ir kā krabis ar atvērtajām spīlēm. Unikālas mēbeles, kas rada prieku. Vienkārši ražot. Dodiet kustībai ilūziju. Neviens cits analogs šīm mēbelēm.

Projekta nosaukums : Furniture of positive emotions, Dizaineru vārds : Viktor Kovtun, Klienta vārds : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Kumode

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.