Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vadības Centrs

Functional Aesthetic

Vadības Centrs Šī lidostas vadības centra projektēšanas uzdevums ir efektīvi pielāgot blīvi aprīkotas tehniskās telpas, samazināt loģistikas traucējumus no neparedzētiem notikumiem un galu galā pilnveidot vadības centra darbību. Telpa sastāv no 3 funkcionālām zonām: ikdienas vadības un operāciju zona, operāciju vadītāja birojs un ārkārtas situāciju pārvaldīšanas zona. Funkcionālie griesti un izspiestie alumīnija sienas paneļi ir atšķirīgas arhitektūras īpašības, kas arī atbilst telpas akustiskajām, apgaismojuma un gaisa kondicionēšanas prasībām.

Projekta nosaukums : Functional Aesthetic, Dizaineru vārds : Lam Wai Ming, Klienta vārds : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic Vadības Centrs

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.