Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamo Ēku Prototips

No Footprint House

Dzīvojamo Ēku Prototips NFH ir izstrādāts sērijveida ražošanai, pamatojoties uz lielāku saliekamo dzīvojamo māju tipoloģiju komplektu. Pirmais prototips tika uzbūvēts holandiešu ģimenei Kostarikas dienvidrietumos. Viņi izvēlējās divu guļamistabu konfigurāciju ar tērauda konstrukciju un priedes koka apdari, kas tika nosūtīta uz mērķa vietu ar vienu kravas automašīnu. Ēka ir projektēta ap centrālo pakalpojumu kodolu, lai optimizētu loģistikas efektivitāti montāžā, uzturēšanā un lietošanā. Projekta mērķis ir pilnīga ilgtspējība, ņemot vērā tā ekonomiskos, vides, sociālos un telpiskos rādītājus.

Projekta nosaukums : No Footprint House, Dizaineru vārds : Oliver Schütte, Klienta vārds : A-01 (A Company / A Foundation).

No Footprint House Dzīvojamo Ēku Prototips

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.