Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Brilles

Blooming

Brilles Sonjas briļļu dizainu iedvesmoja ziedoši ziedi un agri briļļu rāmji. Apvienojot organiskās dabas formas un briļļu rāmju funkcionālos elementus, dizaineris izstrādāja pārveidojamu priekšmetu, ar kuru var viegli manipulēt, piešķirot vairākiem atšķirīgiem izskatu. Izstrādājums tika izstrādāts arī ar praktisku salocīšanas iespēju, aizņemot pēc iespējas mazāk vietas somā. Lēcas ir izgatavotas no plēves, kas sagrieztas ar lāzeru, ar orhideju ziedu izdrukām, un rāmji tiek izgatavoti manuāli, izmantojot misiņu ar 18k zelta pārklājumu.

Daudzfunkcionāli Auskari

Blue Daisy

Daudzfunkcionāli Auskari Margrietiņas ir salikti ziedi ar diviem ziediem, kas apvienoti vienā, iekšējā un ārējā ziedlapu sadaļā. Tas simbolizē divu, kas pārstāv patiesu mīlestību vai galīgo saikni, savstarpējo saistību. Dizains sajaucas ar margrietiņu ziedu unikalitāti, ļaujot valkātājam valkāt Zilo margrietiņu dažādos veidos. Zilās safīrus ziedlapiņām izvēloties, lai uzsvērtu cerības, vēlmes un mīlestības iedvesmu. Dzeltenie safīri, kas izvēlēti centrālajai ziedu ziedlapiņai, valdzina viņu ar prieku un lepnumu, piešķirot valkātājam pilnīgu mieru un pārliecību par tā elegances parādīšanu.

Kulons

Eternal Union

Kulons Profesionālās vēsturnieces Olgas Jatskaeres mūžīgā savienība, kas nolēma sākt jaunu rotaslietas dizainera karjeru, izskatās vienkārša, bet pilna jēgas. Daži tajā atradīs ķeltu rotaslietu pieskārienu vai pat Herakles mezglu. Gabals attēlo vienu bezgalīgu formu, kas izskatās kā divas savstarpēji savienotas formas. Šis efekts tiek radīts, izmantojot režģim līdzīgas līnijas, kas ir iegravētas pa gabalu. Citiem vārdiem sakot, abi ir savstarpēji saistīti kā viens, un viens ir abu savienojums.

Rotaslietu Kolekcija

Ataraxia

Rotaslietu Kolekcija Apvienojumā ar modi un modernajām tehnoloģijām projekta mērķis ir radīt rotaslietas, kas vecos gotikas elementus var pārveidot jaunā stilā, apspriežot tradicionālās iespējas mūsdienu kontekstā. Interesējoties par to, kā gotikas vibrācijas ietekmē auditoriju, projekts ar rotaļīgas mijiedarbības palīdzību mēģina provocēt unikālu individuālo pieredzi, izpētot dizaina un valkātāja attiecības. Sintētiskie dārgakmeņi kā zemāks eko-nospiedumu materiāls tika sagriezti neparasti līdzenās virsmās, lai krāsas krāsotu uz ādas, lai uzlabotu mijiedarbību.

Collier

Eves Weapon

Collier Ievas ierocis ir izgatavots no 750 karātu rozes un baltā zelta. Tas satur 110 dimantus (20,2 ct) un sastāv no 62 segmentiem. Viņiem visiem ir divi pilnīgi atšķirīgi izskati: Sānos segmentiem ir ābola forma, augšējā skatā ir redzamas V formas līnijas. Katrs segments ir sadalīts uz sāniem, lai radītu atsperu slodzes efektu, kas notur dimantus - dimantus tur tikai spriedze. Tas labvēlīgi uzsver spožumu, mirdzumu un palielina dimanta redzamo mirdzumu. Tas ļauj izveidot ārkārtīgi vieglu un skaidru dizainu, neskatoties uz kaklarotas izmēru.

Gredzens

Wishing Well

Gredzens Pēc sapņiem, apmeklējot rožu dārzu, Tippy ieradās pēc vēlēšanās, kuru labi ieskauj rozes. Tur viņa ieskatījās akā un ieraudzīja nakts zvaigžņu atspulgu un izteica vēlējumu. Nakts zvaigznes attēlo dimanti, un rubīns simbolizē viņas visdziļāko aizraušanos, sapņus un cerības, kuras viņa radīja vēlēšanās labi. Šim dizainam ir pielāgots rožu griezums, sešstūra rubīna spīle, kas izgatavota no 14K cieta zelta. Mazas lapas ir cirsts, lai parādītu dabisko lapu tekstūru. Gredzenveida josla atbalsta plakanu augšdaļu un nedaudz izliekas uz iekšu. Gredzenu izmēri ir matemātiski jāaprēķina.