Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Auskari Un Gredzens

Vivit Collection

Auskari Un Gredzens Iedvesmojoties no dabā sastopamām formām, kolekcija Vivit rada interesantu un ziņkārīgu priekšstatu par iegarenām formām un virpuļojošām līnijām. Vivit gabali sastāv no saliektām 18 k dzeltenām zelta loksnēm ar melnu rodija pārklājumu uz ārējām virsmām. Lapas formas auskari apņem ausu cilpas, lai tās dabiskās kustības radītu interesantu deju starp melno un zeltu - slēpjot un atklājot dzelteno zeltu zem tā. Formu stingrība un ergonomiskie šīs kolekcijas atribūti rada aizraujošu gaismas, ēnu, atspīduma un atstarojuma spēli.

Auskari Un Gredzens

Mouvant Collection

Auskari Un Gredzens Mouvant kolekciju iedvesmoja daži futūrisma aspekti, piemēram, itāļu mākslinieka Umberto Boccioni piedāvātās dinamisma un nemateriālā materiāla idejas. Mouvant kolekcijas auskari un gredzens satur vairākus dažāda lieluma zelta fragmentus, kas ir metināti tādā veidā, lai panāktu kustības ilūziju un izveidotu daudz dažādu formu, atkarībā no tā, kādā leņķī tas tiek vizualizēts.

Gredzens

Moon Curve

Gredzens Dabas pasaule atrodas pastāvīgā kustībā, jo tā balansē starp kārtību un haosu. No tā paša spriedzes tiek izveidots labs dizains. Tās spēka, skaistuma un dinamikas īpašības izriet no mākslinieka spējas radošās darbības laikā būt atvērtiem šiem pretstatiem. Gatavais darbs ir neskaitāmo izvēļu summa, ko mākslinieks izdara. Visas pārdomas un sajūtas neliks darbam, kas ir stīvs un auksts, turpretim visas sajūtas un nekāda kontrole rada darbu, kas neizpauž sevi. Abu savstarpēja saikne būs pašas dzīves dejas izpausme.

Kleita

Nyx's Arc

Kleita Kad gaisma ar smalku līmeni iekļūst caur logiem, radīsies estētiskā apgaismojuma un apgaismojuma līmenis, lai cilvēki telpā nonāktu, kad prāts ir noslēpumains un kluss, piemēram, Nyx ar noslēpumainu un klusu, izmantojot laminētus audumus un vērpjot, lai apstulbinātu šādu skaistuma interpretāciju.

Kaklarota

Extravaganza

Kaklarota Elegants kollijs, ko iedvesmojuši ruffi, senie kakla rotājumi, kurus var redzēt daudzās skaistās XVI un XVII gadsimta gleznās. Raksturīgs mūsdienīgs un mūsdienīgs dizains, vienkāršojot tipisko ruffu stilu, mēģinot padarīt to modernu un mūsdienīgu. Izsmalcināts efekts, kas valkātājam piešķir eleganci, izmantojot melnas vai baltas krāsas, ļauj daudz kombināciju ar modernu un tīru dizainu. Viengabala kaklarota, elastīga un viegla. Nav dārgmetālu materiāls, bet ar modernu un iespaidīgu dizainu, kas padara šo kolliķi ne tikai par dārglietu, bet arī jaunu ķermeņa rotājumu.