Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atzveltnes Krēsls

Infinity

Atzveltnes Krēsls Galvenais Infinity atzveltnes krēsla dizaina uzsvars tiek likts tieši uz atzveltni. Tā ir atsauce uz bezgalības simbolu - apgrieztu astoņu skaitli. Tas it kā maina savu formu, pagriežoties, iestatot līniju dinamiku un atjaunojot bezgalības zīmi vairākās plaknēs. Atzveltni velk kopā vairākas elastīgas joslas, kas veido ārēju cilpu, kas arī atgriežas pie bezgalīgā dzīves un līdzsvara ciklisma simbolikas. Papildu uzsvars tiek likts uz unikālām kājām-buksēm, kas droši nostiprina un atbalsta atzveltnes krēsla sānu daļas tāpat kā skavas.

Projekta nosaukums : Infinity, Dizaineru vārds : Natalia Komarova, Klienta vārds : Alter Ego Studio.

Infinity Atzveltnes Krēsls

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.