Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Burbulī esošā gaisma ir moderna spuldze, atceroties veco kvēldiega Edisona spuldzes gaismu. Šis ir led gaismas avots, kas ievietots plexiglas loksnes iekšpusē un izgriezts ar lāzeru ar spuldzes formu. Spuldze ir caurspīdīga, bet, ieslēdzot gaismu, jūs varat redzēt kvēldiegu un spuldzes formu. To var izmantot kā piekaramo gaismu vai tradicionālās spuldzes nomaiņu.

Projekta nosaukums : the Light in the Bubble, Dizaineru vārds : Andrea Ciappesoni, Klienta vārds : Ciappesoni lighting+design.

the Light in the Bubble Lampa

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.