Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bāra Galds

Par 789232

Bāra Galds Bāra galds Par 789232 ir iedvesmots no organiskā dizaina principiem un rakstura, bāru galda dizains tika izveidots ar parametrisku algoritmu, izmantojot formu 789232 kā sēklu formas izveidošanai, tāpēc dizains tiek saukts par Par 789232. Kopumā tas ir moderns dizains ar unikālu formu un formu, kas piemērota gan komerciālai, gan sadzīves lietošanai.

Projekta nosaukums : Par 789232, Dizaineru vārds : Ivan Mickewicz, Klienta vārds : Ivan Mickewicz.

Par 789232 Bāra Galds

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.