Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamās Mājas Interjera Dizains

Casa Dova

Dzīvojamās Mājas Interjera Dizains Spēlējot, gandrīz ņemot apkārt indivīdam, ar gaismu, kas apgaismo, bet ne kā atskaites punktus. Inovatīvi materiāli, tehnoloģiski perfekti un perfekti integrēti. Nesot viņiem ārkārtas pazīmes, ka arhitektūras "Meistari" ir pagājuši un ka viņi tagad atrodas, izvirzot viņus jaunībā. Apvienojot oriģinālo krāšņumu ar zināšanām, tehniku un emociju utopiju, kas savulaik bija brīnišķīga veiklība, pārsteidzošā modernitātes vidē, kas ir "veca" un unikāla.

Projekta nosaukums : Casa Dova, Dizaineru vārds : Alessandro Marchelli, Klienta vārds : Casa DOVA.

Casa Dova Dzīvojamās Mājas Interjera Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.