Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bluetooth Rokas Pulkstenis

Knotch

Bluetooth Rokas Pulkstenis Cilvēki savus tālruņus pārbauda vairāk nekā 150 reizes dienā. Mūsdienās izstrādātie viedpulksteņi ir tikai vēl viena mobilā ierīce pašā pulkstenī. Akira Samson Design “Knotch” ir viedpulkstenis, kas ļauj lietotājam saņemt paziņojumus / nokavētus paziņojumus no Bluetooth savienojuma ar tālruni un sniegt atsauksmes par vibrācijām, lai cilvēki retāk pārbaudītu savu tālruni. “Knotch” ir laba redzamība un lietotājam draudzīgs lietotāja interfeiss. “Knotch” ir rentabls pulkstenis, tāpēc jaunieši, kas vēlas sekot modes tendencēm un pilnveidot tehnoloģijas, to var viegli atļauties.

Projekta nosaukums : Knotch, Dizaineru vārds : Akira Deng, Samson So, Klienta vārds : Akira Samson Design.

Knotch Bluetooth Rokas Pulkstenis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.