Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Etiķetes

Propeller

Etiķetes Propelleris ir stipro alkoholisko dzērienu kolekcija no dažādām pasaules valstīm, kuru saista gaisa pārvadājumu tēma un ceļotājs pilots kā zīmola varonis. Katra dzēriena veida īpašības tiek parādītas, izmantojot daudzas ilustrācijas, uzrakstus, kas atgādina aviācijas nozīmītes, un skices, kas kalpo kā kokteiļu receptes. Daudzšķautņains dizains tiek papildināts ar dažādiem krāsainas folijas toņiem, dažādām lakām, rakstiem un iespiedumiem.

Projekta nosaukums : Propeller, Dizaineru vārds : Asta Kauspedaite, Klienta vārds : Stumbras.

Propeller Etiķetes

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.