Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

Everyday chair

Krēsls Meistars Bruno Munari apgalvoja, ka pasaulē "krēslu ir vairāk nekā ēzeļu". Kāpēc tad uzzīmēt citu krēslu? Jau tagad ir daudz labu krēslu, daži slikti, daži ērti, citi mazliet mazāk. Tātad, iedomājoties priekšmetu, kas varētu darboties no jebkura stila, kas stāsta mazu stāstu, ieraujot smaidu, ir padomāts par Ikdienas krēslu. Tas ir interesanti, ka, neizšķirot ticības apliecinājumu vai nolaišanos, visi katru dienu ar gandarījumu apsēžas uz balta keramikas krēsla ... Tā rotaļīgais raksturs kļūst par ielūgumu apsēsties, veltot laiku atpūtai.

Projekta nosaukums : Everyday chair, Dizaineru vārds : Federico Traverso, Klienta vārds : MYYOUR.

Everyday chair Krēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.