Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Komerciālā Un Administratīvā

Sina Complex

Komerciālā Un Administratīvā Plānā projekts tika uzsākts ar elpošanas plaušām, kas bija saskarē ar zemu, un kurām patika gaisa filtra veģetācija, un tika mēģināts šo tendenci turpināt visā sērijā. Tāpat tika izveidotas dažas vietas dažādos augstumos pilsētas novērošanai. Šīs vietas ieskauj gliemežvāki (veģetācija un dizains), un tas kopumā piedāvā filtrētu skatu no šiem elementiem auditorijai gan no iekšpuses, gan no ārpuses, lai samazinātu fiziskā un vizuālā piesārņojuma intensitāti.

Projekta nosaukums : Sina Complex, Dizaineru vārds : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, Klienta vārds : Towseeh Sina Company .

Sina Complex Komerciālā Un Administratīvā

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.