Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Led Saulessargs Un Lielā Dārza Lāpa

NI

Led Saulessargs Un Lielā Dārza Lāpa Pavisam jaunais NI Parasol apgaismojums tiek no jauna definēts tādā veidā, ka tas var būt kas vairāk nekā tikai gaismas objekts. Inovatīvi apvienojot saulessargu un dārza lāpu, NI izskatās gudri stāvošs blakus sauļošanās krēsliem pie baseina vai citās āra vietās no rīta līdz vakaram. Patentētais pirkstu uztverošais ārpusbiržas (viena pieskāriena reostats) lietotājiem ļauj ērti pielāgot vēlamo trīs kanālu apgaismojuma sistēmas apgaismojuma līmeni. NI pieņem arī zemsprieguma 12 V LED draiveri, kas ģenerē ļoti maz siltuma, nodrošinot energoefektīvu sistēmas barošanas avotu ar vairāk nekā 2000 gab 0,1W gaismas diodēm.

Projekta nosaukums : NI , Dizaineru vārds : Terry Chow, Klienta vārds : FOXCAT.

NI  Led Saulessargs Un Lielā Dārza Lāpa

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.