Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apgaismes Ķermeņi

Yazz

Apgaismes Ķermeņi Yazz ir jautrs apgaismes ķermeņi, kas izgatavoti no salokāmiem pusstingriem vadiem, ļaujot lietotājam izliekties jebkurā formā vai formā, kas piemērota viņu noskaņojumam. Tam ir arī pievienots domkrats, kas ļauj ērti apvienot vairāk nekā vienu ierīci. Yazz ir arī estētiski pievilcīgs, lietotājam draudzīgs un ekonomisks. Koncepcija radās no idejas samazināt apgaismojumu līdz tā pamata elementiem kā skaistuma galīgajai izpausmei, nezaudējot estētisko triecienu apgaismojumu, jo rūpnieciskais minimālisms pati par sevi ir māksla.

Projekta nosaukums : Yazz, Dizaineru vārds : Dalia Sadany, Klienta vārds : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Yazz Apgaismes Ķermeņi

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.