Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pudele

La Pasion

Pudele Šis ir roku darbs, kuru izstrādājis Arturo Lope, viens no studijas Xaquixe apkalpes locekļiem. Ideja par pudeli viņam radās, ieraugot koku, kas izskatījās kā pāris viens otru apskauj, un tas viņam lika aizdomāties, kā tuvinieki kļūst par vienu, turot viens otru ar „pasión”. Stikls, kas izmantots gabala radīšanā, ir 95% pārstrādāts, tāpat kā viss Studio Xaquixe izmantotais stikls. Studijā izmantotās krāsnis izgatavo apkalpe, un tās tiek barotas ar organiskiem atkritumiem, piemēram, augu eļļas atkritumiem vai biomasu, kas pārstrādāta, lai kļūtu par metāna gāzi.

Projekta nosaukums : La Pasion, Dizaineru vārds : Studio Xaquixe, Klienta vārds : Studio Xaquixe.

La Pasion Pudele

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.