Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pacienta Uzraudzības Sistēma

Touch Free Life Care

Pacienta Uzraudzības Sistēma Glābšanas gulta, kurai nav pieskāriena, ir izgatavota ar iestrādātām mikroshēmām, lai uzraudzītu fizioloģiskās funkcijas. Pacienti ar intuitīvu saskarni var kontrolēt matrača temperatūru un gultas stāvokli, neveicot zvana medmāsai šo uzdevumu veikšanai. Arī šo ekrānu māsa izmanto, lai uzturētu ievadīto narkotiku un šķidrumu reģistru, kas pēc tam tiek nosūtīts uz saskarni medmāsas stacijā. Medmāsas stacijas saskarne parāda un brīdina par visām parametru izmaiņām, piemēram, pacienta ķermeņa temperatūru, asinsspiedienu, miega režīmu un mitruma līmeni. Tādējādi, izmantojot tlc, var ietaupīt daudz darbinieku stundu.

Projekta nosaukums : Touch Free Life Care, Dizaineru vārds : nikita chandekar, Klienta vārds : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care Pacienta Uzraudzības Sistēma

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.