Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tipogrāfija

Ila'l Amam Type Family

Tipogrāfija “Ila'l Amam” ir arābu tipa saime, kas veidota no pirmo jebkad radīto displeju tipu sajaukuma - “Fat Faces”, kā arī 11. gadsimta Irānas “Kufic” vintage skriptiem, apvienojot tos visus kursīvā / slīpā formātā. "Ila'l Amam" sastāv no displeja veidiem, ko izmanto liela mēroga nolūkiem, jo burti ir ļoti stilizēti, un tiem raksturīgs izteikts kontrasts starp bieziem un plāniem triepieniem. Aizlīme slīprakstā / slīpajā burtveidolā radusies, jo trūkst neviena arābu valodas, jo arābu valodā jau sākotnēji varēja būt tīri slīpraksts.

Projekta nosaukums : Ila'l Amam Type Family, Dizaineru vārds : Sara Mansour, Klienta vārds : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family Tipogrāfija

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.