Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vieda Aproce

June by Netatmo

Vieda Aproce JUNE ir saules aizsardzības trenera aproce. Tā ir pirmā aproce, kas mēra saules iedarbību. Tas ir savienots ar lietotāja viedtālrunī esošo lietotni App, kas sievietēm konsultē, kad un kā katru dienu pasargāt ādu no saules iedarbības. JŪNIJS un tā pavadošā lietotne piedāvā jaunu mieru saulē. Jūnijs izseko UV intensitātei reālā laikā un kopējai saules iedarbībai, ko lietotāja āda absorbē visu dienu. Franču rotaslietas dizainera Kamille Toupeta veidots dimants ar mirdzošām šķautnēm, JUNE var valkāt kā aproci vai piespraudi.

Projekta nosaukums : June by Netatmo, Dizaineru vārds : Netatmo, Klienta vārds : .

June by Netatmo Vieda Aproce

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.