Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izdomājums Un Īriss

Cavendish & Harvey

Izdomājums Un Īriss Balansēšanas akts starp tradīciju un mūsdienīgumu. Mērķis bija izveidot unikālu produktu klāstu novatoriskam uzņēmumam, kas sevi pārveido par augstas kvalitātes konditorejas izstrādājumu ražotāju. Risinājums ir bagātīgi iesaiņots un iespiests ar karstu foliju un cēlu, ļoti spīdīgu apdari. Fotoattēla koncepciju iedvesmoja klasisko pralinés stils. Jaunāka un modernāka mērķa grupa tiks uzrunāta ar krāsām un brīvāku tipogrāfiju. Gabriel dizaina komanda ir apguvusi līdzsvarošanas darbību, un klients ir gandarīts par pieaugošajiem pārdošanas apjomiem.

Projekta nosaukums : Cavendish & Harvey, Dizaineru vārds : Bettina Gabriel, Klienta vārds : gabriel design team.

Cavendish & Harvey Izdomājums Un Īriss

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.