Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Mēbeles

Soluzione

Vannas Istabas Mēbeles Soluzione vannas istabas mēbeļu kolekcija ir veidota, balstoties uz ideju radīt novatoriskus un šiksus risinājumus, kas dzīvi padara vieglāku, mierīgāku un vannasistabu veidošanu ar personības izjūtu. Vannas istabas skapīši, kas pieejami trīs dažādos izmēros ar atvilktnēm un skapja durvju izvēli, tiek apvienoti ar trauku izlietnēm, lai no jauna noteiktu vannas istabas estētiku. Papildaprīkojumā pieejamais pusapļa dvieļu pakaramais modulis ir novatoriska pieeja dvieļu glabāšanai un pakarināšanai.Soluzione kolekcija, kas pieejama baltā un antracīta krāsu lakā, cer piedāvāt novatoriskus risinājumus vannas istabai.

Projekta nosaukums : Soluzione, Dizaineru vārds : Isvea Eurasia, Klienta vārds : ISVEA.

Soluzione Vannas Istabas Mēbeles

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.