Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Mēbeles

Valente

Vannas Istabas Mēbeles Valente vannas istabas kolekcija, kuru iedvesmojuši dabas dārgakmeņi, piedāvā greznību, veidojot savu vannas istabu un pielāgojot telpu ar pieejamo pielietojuma klāstu. Tā kā katrs dabā esošais dārgakmens ir unikāls, visiem Valente kolekcijas mēbeļu elementiem ir dažādi izmēri un krāsas.Šo dažādu izmēru un krāsu elementu mērķis ir ienest debesu dabas skaistumu mūsu vannas istabās un radīt ritmu, dinamiku vannas istabās.

Projekta nosaukums : Valente, Dizaineru vārds : Isvea Eurasia, Klienta vārds : ISVEA.

 Valente Vannas Istabas Mēbeles

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.