Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tīmekļa Vietnes Dizains

Trionn Design

Tīmekļa Vietnes Dizains Baltais audekls nodrošina ideālu fonu, uz kura balstīties. Saldā saldo krāsu kombinācija nodrošina perfektu uzmanību piesaistošu elementu, kas piesaista skatītāju. Serifa un Sans serifa fontu kombinācija, kā arī svars un krāsas rada vienmērīgu sajaukumu, kas vilina skatītāju izpētīt tālāk. HTML5 Parallax animācijas vietne ar atsaucīgu, mums ir savs personāla vektora rakstu zīmju dizains. tās unikālais dizains jebkad ar spilgtu krāsu ar jaukām un vienmērīgām animācijām ..

Projekta nosaukums : Trionn Design, Dizaineru vārds : Sunny Rathod, Klienta vārds : TRIONN DESIGN.

Trionn Design Tīmekļa Vietnes Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.