Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tīmekļa Vietnes Dizains

Trionn Design

Tīmekļa Vietnes Dizains Baltais audekls nodrošina ideālu fonu, uz kura balstīties. Saldā saldo krāsu kombinācija nodrošina perfektu uzmanību piesaistošu elementu, kas piesaista skatītāju. Serifa un Sans serifa fontu kombinācija, kā arī svars un krāsas rada vienmērīgu sajaukumu, kas vilina skatītāju izpētīt tālāk. HTML5 Parallax animācijas vietne ar atsaucīgu, mums ir savs personāla vektora rakstu zīmju dizains. tās unikālais dizains jebkad ar spilgtu krāsu ar jaukām un vienmērīgām animācijām ..

Projekta nosaukums : Trionn Design, Dizaineru vārds : Sunny Rathod, Klienta vārds : TRIONN DESIGN.

Trionn Design Tīmekļa Vietnes Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.