Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galvassega

Gaia

Galvassega Gaia ir majestātisks dizaina brīnums mūsdienu sabiedrības pilnvarotai dievietei. Pārmērība un provokatīvs bija galvenie elementi, kas sintezējas kopā, veidojot izcilu klātbūtni. Pāreja no “ragveida spārniem” uz “omega” ķēdi piešķir šim gabalam dinamisku siluetu ārpus rotaslietu dizaina robežām.

Projekta nosaukums : Gaia, Dizaineru vārds : Herman Francisco Delos Santos, Klienta vārds : HERMAN FRANCISCO.

Gaia Galvassega

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.