Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atkārtoti Izmantota Neoklasicisma Rezidence

Neoclassic Wellness

Atkārtoti Izmantota Neoklasicisma Rezidence Neoklasicisma rezidence, kas pārveidota, lai pielāgotos labsajūtai un spa. Ņemot vērā sarežģītos ģipša rotājumus, antīkās ozola koka grīdas un dabisko dienasgaismu, dizaina priekšlikumā bija paredzēts ieviest materiālus, kas nošķir atšķirību starp veco un jauno. Lavaplastera uzklāšana uz grīdām un sienām, laminētas formulas, stikla un kvarca mozaīkas dominē interjerā, savukārt krāsu palete no jauna definē klasisko identitāti. Siltie zemes toņi piešķir senatnes patīnu, bet melnā spēka metāliskās īpašības piešķir dinamisku elementu izstarotais neoklasicisma romantisms.

Projekta nosaukums : Neoclassic Wellness, Dizaineru vārds : Helen Brasinika, Klienta vārds : Vivify_The beauty lab.

Neoclassic Wellness Atkārtoti Izmantota Neoklasicisma Rezidence

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.