Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Wc Sienas Panelis

4Life

Wc Sienas Panelis 4life tualetes pods ieņem savu vietu vannas istabā ar stabilu formu un funkcionālu izmantošanu kā jaunu raksturīgās dominēšanas attēlu. Videi draudzīgs tualetes pods pārsteidz gan ar estētiku, gan ar cieņu pret dabu ... Vispārējā pieeja slim sēdekļu pārvalku komplektā Viegli noņemama, bloķējama tualetes sēdekļa komplekta dizains ir funkciju vadības pogas, kas jāievieto pārsega komplekta iekšējā daļā. Pogas, ar kurām saskaras lietotājs, tiek novietotas vietās, kuras ir visgrūtāk sasmērēt, tāpēc tas sniedz papildu priekšrocības higiēnas jomā.

Projekta nosaukums : 4Life, Dizaineru vārds : SEREL Seramic Factory, Klienta vārds : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life Wc Sienas Panelis

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.