Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pudeļu Dekors

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Pudeļu Dekors Zeltaini mirdzošais “Lietuvas degvīna zelts. Melnais izdevums ”savu ekskluzīvo izskatu mantojis no lietuviešu tautas mākslas. Rombs un siļķu kauli, apvienojot no maziem kvadrātiem, ir ļoti izplatīti lietuviešu tautas mākslas paraugi. Lai arī atsauce uz šiem nacionālajiem motīviem ieguva modernākas formas - noslēpumainas pagātnes pārdomas tika pārveidotas par moderno mākslu. Dominējošās zelta un melnās krāsas uzsver degvīna ārkārtas filtrēšanas procesu caur ogļu un zelta filtriem. Tas padara lietuviešu degvīnu par zeltu. Melnais izdevums ”ir tik smalks un kristāldzidrs.

Projekta nosaukums : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Dizaineru vārds : Asta Kauspedaite, Klienta vārds : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Pudeļu Dekors

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.