Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Veikalā

Family Center

Veikalā Ir daži iemesli, kāpēc es norobežoju garo (30 metru) priekšējo sienu. Pirmkārt, esošās ēkas pacēlums bija patiešām nepatīkams, un man nebija atļaujas to pieskarties! Otrkārt, noslēdzot priekšējo fasādi, es ieguvu 30 metru sienas platību iekšpusē. Saskaņā ar manu ikdienas novērojumu statistikas pētījumu vairums pircēju ziņkārības dēļ izvēlējās ieiet veikalā un redzēt, kas notiek aiz šīs fasādes.

Projekta nosaukums : Family Center, Dizaineru vārds : Ali Alavi, Klienta vārds : Ali Alavi design.

Family Center Veikalā

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.