Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Taburete

Meline

Taburete Meline ir novatoriska taburete ar glabāšanu. Tā minimālajam dizainam ir plaukts un tapas piestiprināšanai jaka un soma. Plaukts ir ideāli piemērots studentu instrumentu un mantu glabāšanai, un tas izliekas uz āru, lai daži priekšmeti būtu ērti sasniedzami. Tas ir viegls ar cietkoksnes rāmi un lamināta sēdvietām / plauktu. Dizainu ietekmē DeStijl stils. Meline ir uzticama taburete, taburete, kuru jūs varat saukt par "draugu".

Projekta nosaukums : Meline, Dizaineru vārds : Eliane Zakhem, Klienta vārds : E Zakhem Interiors.

Meline Taburete

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.