Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pulkstenis

Hamon

Pulkstenis Hamons ir pulkstenis, kas izgatavots no plakanas un apaļas porcelāna un ūdens. Pulksteņa rokas griežas un katru sekundi viegli sautē ūdeni. Ūdens virsmas izturība ir nepārtraukta rīboņu pārklāšanās, kas radusies no pagātnes līdz mūsdienām. Šī pulksteņa unikalitāte ir parādīt ne tikai pašreizējo laiku, bet arī laika uzkrāšanos un vājināšanos, ko norāda ūdens virsma, kas mainās katru brīdi. Hamons ir nosaukts pēc japāņu vārda “hamon”, kas nozīmē ripples.

Projekta nosaukums : Hamon, Dizaineru vārds : Kensho Miyoshi, Klienta vārds : miyoshikensho.

Hamon Pulkstenis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.