Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pulkstenis

Hamon

Pulkstenis Hamons ir pulkstenis, kas izgatavots no plakanas un apaļas porcelāna un ūdens. Pulksteņa rokas griežas un katru sekundi viegli sautē ūdeni. Ūdens virsmas izturība ir nepārtraukta rīboņu pārklāšanās, kas radusies no pagātnes līdz mūsdienām. Šī pulksteņa unikalitāte ir parādīt ne tikai pašreizējo laiku, bet arī laika uzkrāšanos un vājināšanos, ko norāda ūdens virsma, kas mainās katru brīdi. Hamons ir nosaukts pēc japāņu vārda “hamon”, kas nozīmē ripples.

Projekta nosaukums : Hamon, Dizaineru vārds : Kensho Miyoshi, Klienta vārds : miyoshikensho.

Hamon Pulkstenis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.