Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tirdzniecības Centrs

Fluxion

Tirdzniecības Centrs Šīs programmas iedvesma nāk no ant kalniem, kuriem ir unikāla struktūra. Lai arī skudru pakalnu iekšējā struktūra ir ļoti sarežģīta, tā var izveidot milzīgu un sakārtotu karaļvalsti. Tas parāda ļoti racionālu arhitektūras struktūru. Tikmēr graciozo skudru pakalnu iekšpusē tiek celta iespaidīga pils, kas šķiet īpaši izsmalcināta. Tāpēc dizaineris skudru gudrību izmanto, lai izveidotu gan māksliniecisku, gan labi izveidotu telpu, kā arī skudru pakalnus.

Projekta nosaukums : Fluxion, Dizaineru vārds : Zhipeng Kang, Klienta vārds : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Tirdzniecības Centrs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.